Podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu

Podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu z zaświadczeniem przyłączenia, które jest niezbędne do utrzymania gwarancji nowo zakupionego sprzętu! We Wrocławiu i okolicach, płyty podłącza nasz uprawniony elektryk.

Czy chcesz ryzykować awarię sprzętu lub instalacji, korzystając z usług losowego elektryka? Jeśli nie, zleć montaż indukcji w ręce osoby, która ma kontakt z takimi kuchniami co dzień- specjalisty naszego portalu. Cena podłączenia indukcji we Wrocławiu to 199zł. Sprawdź nasz profil w Google.

Cena podłączenia obejmuje:

  1. Dojazd elektryka w obrębie aglomeracji Wrocławia
  2. Pomiar napięcia fazowego i międzyfazowego (przy podłączeniu płyty na tzw. „siłę”)
  3. Sprawdzenie bezpieczników w domowej rozdzielni
  4. Podłączenie indukcji wg schematów producenta
  5. Wpis do gwarancji oraz wydanie zaświadczenia

Pamiętaj! Niefachowe podłączenie może „działać”, ale być brzemienne w skutkach po roku lub dwóch. Zatem, zadzwoń teraz i umów termin podłączenia.

podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu Kuba

Nazywam się Kuba i jestem autorem najpopularniejszych polskich publikacji o płytach indukcyjnych: „Podłączenie płyty indukcyjnej do sieci” oraz „Montaż indukcji w 9 krokach„.

Na co dzień podłączam indukcje na terenie Wrocławia i okolic. Możesz umówić się ze mną na podłączenie sprzętu pod numerem… Od lat oferuję we Wrocławiu jedyne podłączenie płyty indukcyjnej z darmowym świadectwem właściwego przyłączenia!

Usuwam też błędy w nieprawidłowych podłączeniach indukcji i doradzam klientom na miejscu, we Wrocławiu. Wykonuję też szereg innych usług elektrycznych. Sprawdź na mojej stronie.

Pamiętaj, że podłączając płytę indukcyjną, GDY NIE POSIADASZ UPRAWNIEŃ ELEKTRYCZNYCH (minimum E1) automatycznie tracisz gwarancję producenta i w razie awarii płyty za rok lub dwa, nie skorzystasz z możliwości serwisu, naprawy lub wymiany! Dodatkowo, w razie pożaru domu, ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania, a za szkody otoczenia odpowiesz Ty.

Świadectwo przyłączenia indukcji do sieci elektrycznej potrzebne jest do ewentualnych świadczeń gwarancyjnych w razie awarii Twojej płyty w przyszłości. Elektryk jest zobowiązany je wydać! Wydaję takie zaświadczenie jako jedyny we Wrocławiu!

Podłączenie płyty indukcyjnej Electrolux
Podłączenie płyty indukcyjnej Amica
Podłączenie płyty indukcyjnej Whirlpool

Podłączenie indukcji we Wrocławiu- cena?

Realna, średnia cena podłączenia płyty indukcyjnej we Wrocławiu to pomiędzy 200 a 350 złotych. Cena mojej usługi wynosi 199zł. Tylko w tym miesiącu. Jest to cena 50% niższa niż normalna cena moich podłączeń.

Jednak, jako jedyny elektryk we Wrocławiu, wykonuję usługę w 100% kompleksowo, korzystając ze stworzonej przez nasz portal checklisty, gwarantującej za każdym razem w 100% prawidłowe podłączenie indukcji.

Pamiętaj! Indukcja to urządzenie o największej mocy w całym Twoim domu! Nieprawidłowe podłączenie może spowodować poważne kłopoty nawet za 2-3 lata po podłączeniu! Nie ryzykuj.

Podłączenie przez elektryka z uprawnieniami

Posiadam pełne uprawnienia elektryczne SEP, niezbędne do wykonania takiego montażu i jako jedyny we Wrocławiu wydaję zaświadczenie przyłączenia sprzętu do sieci domowej. Zachowaj gwarancję nowej płyty!

Dzwoń teraz: … (mam wolne, bliskie terminy). Moje usługi polecają dwa największe polskie portale specjalizujące się w płytach indukcyjnych!

Podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu- zaświadczenie
Świadectwo podłączenia płyty indukcyjnej wydawane we Wrocławiu

Od lat przekonuję wrocławian, by podłączenie indukcji wykonywał wyłącznie elektryk z uprawnieniami. Dzięki podłączeniu przez naszego elektryka we Wrocławiu zyskujesz:

  • wpis do karty gwarancyjnej z numerem uprawnień instalatora (wymagany przy jakichkolwiek usterkach- bez tego producent nie uzna Waszej gwarancji!!! To tak, jakbyście kupili nowa płytę indukcyjna bez gwarancji!)
  • Świadectwo przyłączenia pyty do sieci (zastępuje w 100% wpis do gwarancji, bo obecnie karty gwarancyjne nie są dostarczane z nowymi płytami kupionymi np. w markecie lub przez internet!)
  • fachowe podłączenie gwarantujące wykorzystanie pełnej mocy kuchni indukcyjnej, zgodnie ze schematem podłączenia konkretnego modelu płyty indukcyjnej
  • bezpieczeństwo siebie i bliskich– nasz instalator nie podłączy płyty indukcyjnej, jeśli instalacja w Twoim bloku lub domu na to nie pozwala!

Podłączenie indukcji we Wrocławiu: tel...

Możliwa jest też płatność przelewem natychmiastowym lub BLIKiem (akceptujemy jednak też gotówkę).

Instalujemy płyty indukcyjne wszystkich producentów

W stolicy Dolnego Śląska podłączamy płyty indukcyjne wszystkich producentów. Najpopularniejsze to: Electrolux, Amica, Bosch, Siemens, BEKO, Whirlpool, Samsung, ale także firm mniej znanych, jak AEG, Miele, Teka, oraz wszystkie płyty znajdujące się obecnie w ofercie IKEA, Media Markt, Media Expert czy Euro RTV AGD. Jesteśmy w stanie podłączyć płyty nowe i używane!

Nasze podłączenie (o ile instalacja i sterownik płyty na to pozwalają), może być wykonane w układzie jednofazowym (230V) lub na tzw. siłę (380-400V). O sposobie podłączenia decyduje wraz z Państwem elektryk, w momencie podłączenia.

Zawsze staramy się, by podłączenie pozwalało na maksymalne wykorzystanie mocy kuchenki, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Podłączamy płyty indukcyjne na 230V oraz 400V (siła)

We Wrocławiu mamy cały przekrój typów budownictwa: stare, przedwojenne kamienice, bloki z wielkiej płyty, nowe osiedla budowane z bloczków i porothermu oraz wiele osiedli domów jednorodzinnych.

W każdym typie budownictwa, występują oczywiście różne typy instalacji elektrycznej.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że Twoja płyta będzie podłączona prawidłowo do instalacji, która akurat występuje w Twoim domu. Jeśli warunki na to pozwolą, podłączymy płytę na tzw. siłę (400V).

Jeśli nie będzie możliwości podłączenia do instalacji trójfazowej, skorzystamy z zasilania 230V (dawne 220V) i Twoja płyta będzie również działała w pełni prawidłowo. Gwarantujemy to!

Gwarancja i 12 lat doświadczenia z instrukcjami na terenie miasta Wrocław

Nasi elektrycy od ponad 12 lat działają na terenie Wrocławia i okolic. Korzystają z wiedzy naszych handlowców, dzięki czemu znają wszystkie nowe modele płyt indukcyjnych i wszelkie sposoby ich podłączenia.

Dzięki temu, że sami zajmujemy się sprzedażą płyt indukcyjnych i sprzętu AGD, nasi elektrycy posiadają wszelką wiedzę niezbędną do prawidłowej instalacji, montażu i podłączenia indukcji do sieci elektrycznej.

Wrocław to nie tylko nowe osiedla i domy jednorodzinne! Podłączamy też indukcje w starym budownictwie!

Jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym przekazać naszemu elektrykowi będącemu w terenie wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego podłączenia nawet bardzo nietypowej płyty indukcyjnej.

Podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu w najlepszej cenie

Standardy naszych usług znacznie przewyższają konkurencję. Mimo tego, nasze ceny utrzymują się na niskim poziomie.

Nasi elektrycy posiadają niezbędne, aktualne (ważne do gwarancji!) uprawnienia elektryczne SEP.

Chcesz umówić się z nami na podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu?

UWAGA! Obecnie nie podłączamy indukcji na Dolnym Śląsku!