Płyty indukcyjne Amica - jakie modele warto kupić?

Indukcje firmy Amica to najańsze obecnie płyty na naszym rynku. Jeśli szukasz kuchni indukcyjnej Amica, przeczytaj koniecznie...

Płyty indukcyjne Amica

Płyta indukcyjna Amica

Płyty indukcyjne Amica przykuwają Twój wzrok? Cena jest ok, wygląd też, więc rozważasz jej zakup. Ale czy wiesz, że ten polski producent oferuje na naszym rynku aż 26 modeli płyt indukcyjnych?

Większość z nich to standardowe płyty o szerokości 60 centymetrów, ale Amica ma w ofercie także jedną 30-tkę, dwie płyty o szerokości 77 centymetrów i jedną naprawdę dużą (aż 87 centymetrów).

Każde z tych urządzeń posiada inne wyposażenie i inne funkcje. Oczywiście różnią się też ceną.

Dziś dowiesz się, jaką płytę indukcyjną Amica wybrać by gotowanie było naprawdę tanie i przyjemne.

Płyta indukcyjna Amica w naszym rankingu

Płyta Amica PIT6541SU od dłuższego czasu utrzymuje się w czołówce naszego rankingu płyt indukcyjnych. Jest to jeden z tych modeli płyt poniżej 2.000 złotych, które chętnie polecamy wszystkim odwiedzającym nasz serwis.

Produkty Amica polecane są też przez naszych czytelników, co widać w komentarzach nawiązujących do konkretnych modeli płyt.

Płyta indukcyjna Amica- opinie i recenzje

Zobacz opisy wszystkich płyt indukcyjnych Amica wraz z opiniami i komentarzami na ich temat

Poznaj najlepsza płytę indukcyjną Amica wg naszego rankingu

Amica PIT6541SU to nowy model płyty indukcyjnej w bardzo atrakcyjnej cenie. Płyta została wyposażona w szereg funkcji dostępnych do tej pory w modelach najwyższych (w cenach powyżej 1600zł).

Nowością wprowadzoną w tym modelu płyty indukcyjnej jest funkcja Power Booster, która poswala jeszcze szybciej niż na zwykłym Boosterze zagotować potrawę.

Poza tym płyta podłączana jest pod instalacje 230V, więc nie wymaga tzw. „siły”, a jednocześnie ma moc aż 7,4kW! Wysokiej jakości powierzchnia ceramiczna SCHOTT-CERAN gwarantuje wieloletnie użytkowanie płyty.

Płyta PIT6541SU jakością konkuruje z modelami innych producentów, dostępnymi w znacznie wyższej cenie.

Amica PI6514TFD

Amica PI6514TFD

Amica PI6514TFD to nowoczesna płyta indukcyjna z funkcją Bridge i możliwością gotowania w dowolnym miejscu kuchenki. Podłączenie na 400V lub 230V.

Amica pi6509ln

Amica pi6509ln

Pi6509ln to nowoczesna płyta indukcyjna marki Amica z funkcją Plug&Play. Jej instrukcja, opinie oraz aktualne ceny znajdziesz poniżej. Płyta indukcyjna pi6509ln dostępna jest w sprzedaży przez internet (poniżej). Płyta indukcyjna...

Amica pi6512tk

Amica pi6512tk

Pi6512tk to sensorowa płyta indukcyjna marki Amica. Jej instrukcja, opinie oraz aktualne ceny znajdziesz poniżej. Płyta indukcyjna Amica pi6512tk dostępna jest w sprzedaży online w obniżonych od niedawna cenach. Płyta indukcyjna Amica pi6512tk...

Amica pi6512tfn

Amica pi6512tfn

Pi6512tfn to czteropolowa (czteropalnikowa) płyta indukcyjna marki Amica. Jej instrukcja, opinie oraz aktualne ceny znajdziesz poniżej. Płyta indukcyjna pi6512tfn dostępna jest w sprzedaży przez internet (poniżej) Płyta indukcyjna pi6512tfn informacje...

Amica pi6512tu

Amica pi6512tu

Pi6512tu to popularna płyta indukcyjna marki Amica. Jej instrukcja, opinie oraz aktualne ceny znajdziesz poniżej. Płyta indukcyjna pi6512tu dostępna jest w sprzedaży przez internet. Sprawdź aktualne ceny z dostawą do domu. Płyta indukcyjna...

Płyt indukcyjnych Amica w sprzedaży

Kuchenek wolnostojących z płytą indukcyjną

Powstanie marki Amica