Płyta indukcyjna Whirlpool acm 816 ba to ostatnio jedno z najpopularniejszych urządzeń sprzedawanych w marketach AGD. Płyta ACM 816 BA zbiera pozytywne opinie nie tylko ekspertów od tego typu sprzętu ale także samych użytkowników.

Najtańsze oferty onlineAktualna cena w sklepie
cena Whirlpool acm 816 ba
cena Whirlpool acm 816 ba

Płyta indukcyjna Whirlpool acm 816 ba- informacje podstawowe.

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM-816-BAWhirlpool acm 816 to popularna 60-tka z technologią Booster od Whirlpoola pracująca w klasie energooszczędności A.

Płyta posiada popularne powiększone pole grzewcze po prawej stronie, umożliwiające wykorzystanie płyty np. do postawienia na niej brytfany lub innego, niestandardowego naczynia.

Whirlpool acm 816ba z ekologiczną powłoką.

Płyta indukcyjna Whirlpool acm 816 posiada panele ze szkła ceramicznego Schott Ceran?. Są to pierwsze panele produkowane bez stosowania toksycznych metali ciężkich**, dzięki czemu są tak samo ekologiczne, jak i piękne i praktyczne.

** Toksyczne metale ciężkie arsen i antymon nie są wykorzystywane w produkcji.

Szósty zmysł Whirlpoola w płycie ACM 816BA

Płyta indukcyjna Whirlpool acm 816 ba wykorzystuje kilka technologii producenta pracujących w ramach tzw. szóstego zmysłu. Szósty zmysł (sixth sense) Whirlpoola zapewnia lepszą wydajność i kontrolę procesu gotowania, a oszczędności energii sięgają nawet 30%*. Kiedy gotujesz wodę czujniki pola płyty analizują temperaturę naczynia i automatycznie dostosowują poziom mocy, aby najszybciej doprowadzić wodę do wrzenia.

Sygnał akustyczny uaktywnia się, kiedy woda się gotuje, a płyta automatycznie redukuje moc utrzymując naczynie w stałej temperaturze. Wyłącza się, gdy naczynie jest puste. Kompleksowa kontrola i bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Strefa Flexi Cook w Whirlpool ACM 816 BA

Strefa FlexiCook zapewnia wyjątkową wygodę w gotowaniu na płycie indukcyjnej. Dwa niezależne pola grzewcze mogą działać osobno lub wspólnie co jest idealnym rozwiązaniem dla dużych, podłużnych naczyń.

Funkcja ta umożliwia wyjątkową dowolność w użyciu strefy grzewczej. Dzięki niej możesz swobodnie wstawiać garnki w dowolne miejsca w strefie FlexiCook. Jeśli umieścisz garnek tylko w jednej części strefy, wtedy system automatycznie będzie dostarczał moc tylko do tego jednego naczynia. Jeśli natomiast umieścisz garnek w górnej części płyty to system wykryje nowe naczynie i automatycznie włączy się również dla naczynia, które zostało dodane.

Whirlpool acm 816 ba- instrukcja

Instrukcja montażu płyty indukcyjnej jest zawsze dołączona do urządzenia. Podstawowe informacje o płycie ACM816BA znajdziecie też w instrukcji obsługi.

Whirlpool acm 816 ba- cena

Płyta Whirlpool ACM 816 BA jest wyjątkowo przystępna cenowo jak na płytę z funkcją Booster i rozszerzonym polem grzejnym. Aktualne ceny płyty w największych sieciach:

Najtańsze oferty onlineAktualna cena w sklepie
cena Whirlpool acm 816 ba
cena Whirlpool acm 816 ba