Podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu

Od lat przekonujemy, aby podłączenie płyty indukcyjnej wykonywał u Was elektryk z uprawnieniami. Dzięki podłączeniu przez naszego elektryka we Wrocławiu zyskujecie:

  • wpis do karty gwarancyjnej z numerem uprawnień instalatora (wymagany przy jakichkolwiek usterkach- bez tego producent nie uzna Waszej gwarancji)
  • fachowe podłączenie gwarantujące wykorzystanie pełnej mocy kuchni indukcyjnej
  • bezpieczeństwo siebie i bliskich– nasz instalator nie podłączy płyty indukcyjnej, jeśli instalacja w Twoim bloku lub domu na to nie pozwala

Dzwoń na 514-777-556.

Gwarancja i 12 lat doświadczenia na terenie miasta Wrocław

Nasi elektrycy od ponad 12 lat działają na terenie Wrocławia i okolic. Korzystają z wiedzy naszych handlowców, dzięki czemu znają wszystkie nowe modele płyt indukcyjnych i wszelkie sposoby ich podłączenia.

Dzięki temu, że sami zajmujemy się sprzedażą płyt indukcyjnych i sprzętu AGD, nasi elektrycy posiadają wszelką wiedzą niezbędną do prawidłowej instalacji, montażu i podłączenia indukcji do sieci elektrycznej.

Jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym przekazać naszemu elektrykowi będącemu w terenie wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego podłączenia nawet bardzo nietypowej płyty indukcyjnej.

Podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu w najlepszej cenie

Koszt podłączenia indukcji wraz z dojazdem naszego elektryka w dowolne miejsce aglomeracji wrocławskiej to zaledwie 135 złotych.

Chcesz umówić się z nami na podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu?

Dzwoń na 514-777-556.

Chętnie pomożemy w dowolnym miejscu we Wrocławiu!