Podłączenie płyty indukcyjnej w Warszawie

Podłączenie płyty indukcyjnej w Warszawie to często koszt od 130 do nawet 200 złotych. Nasz uprawniony warszawski elektryk, specjalizujący się w sprzęcie AGD podłączy u Ciebie płytę indukcyjną w cenie 125 złotych. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

W tej cenie masz: dojazd elektryka, podłączenie płyty indukcyjnej zgodnie z zaleceniami producenta (zarówno pod 230V jak i instalację 3-fazową tzw. siłę), wpis z pieczątką do karty gwarancyjnej, rachunek w formie paragonu za wykonaną usługę. Sprawdź ofertę lokalnych elektryków- gwarantujemy najniższą cenę za tak kompleksową usługę!

podłączenie płyty indukcyjnej warszawa

Podłączenie płyty indukcyjnej w Warszawie- dlaczego tak drogo?

Usługi podłączenia indukcji na terenie Warszawy bywają bardzo drogie. Ceny sięgają nawet 180-200 złotych.

Dzieje się tak głównie dlatego, że podłączenie indukcji jest tylko dodatkowych źródłem dochodu wielu elektryków. Mimo, że mają oni odpowiednie uprawnienia, nie zawsze znają się na nowych modelach płyt indukcyjnych.

Nasz elektryk z obszaru Warszawy specjalizuje się w płytach indukcyjnych- ich montażu i serwisowaniu. Od ponad 10 lat nie wykonujemy innych usług elektrycznych poza podłączaniem płyt indukcyjnych, piekarników i okapów w kuchniach na terenie Warszawy.

Dzięki takiej specjalizacji (wykonujemy tylko jedną usługę- za to bardzo dobrze) możemy obniżyć cenę do zaledwie 125 złotych. Ta cena obejmuje kompleksową obsługę klienta ze spełnieniem wszelkich wymagań producenta płyty indukcyjnej, zachowaniem bezpieczeństwa i dokumentacją wykonanej usługi.

W jakich dzielnicach podłączamy?

Usługi podłączenia kuchni indukcyjnych wykonujemy na terenie całej miejskiej aglomeracji Warszawy, a także w promieniu do 20 kilometrów poza granicami miasta. Jeśli nie jesteś pewien, czy nasz elektryk dojedzie do Twojego domu lub mieszkania- zadzwoń na 514-777-556. Uzyskasz wyczerpującą odpowiedź.

Standardowo płyty indukcyjne podłączamy we wszystkich dzielnicach Warszawy.

podłączenie płyty indukcyjnej warszawa