Płyta indukcyjna

nowoczesna kuchnia
nowoczesna kuchnia

Pewnie nie uwierzysz, gdy powiem Ci, że historia płyt indukcyjnych sięga lat siedemdziesiątych XX wieku, bo wtedy pojawiły się w kuchniach na całym świecie. Najpierw urządzenia te pojawiały się jako kuchenki przenośne- jedno-palnikowe. Choć określenie palnik jest tu co najmniej nie na miejscu.

Płyta indukcyjna wprowadziła do naszych kuchni nową jakość, wygodę i oszczędności. Kuchnie z płytą ceramiczną, które pojawiły się na rynku dosyć niedawno, są szybko wypierane przez kuchnie indykcyjne.

Urządzenie działa na zasadzie indukcji elektromagnetycznej, korzystając z tzw. cewki indukcyjnej. Wnętrze współczesnej kuchni indukcyjnej najeżone jest elektrycznymi obwodami i nie przypomina tradycyjnej płyty ceramicznej czy gazowej.

(more…)

Read More

Nowoczesna kuchnia

nowoczesna płyta indukcyjna
nowoczesna płyta indukcyjna

Dlaczego trafiłeś na naszą stronę? Oczywiście szukasz nowoczesnych rozwiązań w kuchni.

Dziś design w kuchni to nie tylko lśniące szafki, blaty z czarnego marmuru i lampy led w suficie. Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim urządzenia z najwyższej półki.

Płyta indukcyjna, która zastępuje kuchnie ceramiczne i gazowe, jest najlepszym przykładem nowoczesnego rozwiązania w kuchni. Nie tylko wygląda wspaniale, ale jest nadzwyczaj pożyteczna. Zalety kuchni indukcyjnej można mnożyć w nieskończoność. Wystarczy wspomnieć o najniższym zużyciu energii ze wszystkich istniejących na świecie rodzajów kuchenek, przystępna cena czy łatwość obsługi.

Nowoczesna kuchnia to kuchnia dopasowana do Twoich potrzeb. Nikt przecież nie chciałby, aby jego wybór ograniczono do kilku modeli kuchni. Płyty indukcyjne są produkowane w różnych wzorach, wielkościach i kolorach pokrycia. Wystarczy popatrzeć na nowoczesne, białe płyty indukcyjne, które pasują doskonale do nowoczesnych, surowych kuchni, w jakich lubują się szczególnie ludzie młodzi.

(more…)

Read More